| NicolasAlx a întrebat:

Salut, recent mi-am luat un telefon pe abonament de la Germanos din judetul Gorj, mai precis din Tg Jiu, telefonul e defect si vreau sa stiu daca se poate rezolva in Craiova.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Normal ca se poate te duci cu factura si garantia la reprezentanta germanos din Craiova, daca iei un produs cu garantie si se defecteaza poti sa il repari la orice reprezentanta din tara, naiba suntem in secolul 21

| NicolasAlx explică (pentru Vvistula):

Multumesc de raspuns.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu el acolo de unde l-ai luat.Din Tg.Jiu.

| ONElena11 a răspuns:

Teoretic Da! Trebuie sa te duci tot la Germanos si ar trebui sa iti rezolve problema. Cred ca ai nevoie si de garantia telefonului happy

| MiKeLla14 a răspuns:

Nu cred ca se poate, daca tu l-ai luat din alta parte. Dar poti sa mergi la un magazin sau ceva de genu unde ti-l poate reparawinking Mult noroc!