| InstinctPr3ciS a întrebat:

Salut,
Recomandati-mi niste jocuri si aplicatii pentru telefon (Samsung Galaxy S4).

Cel mai complet raspuns : Funda plus Vot.

4 răspunsuri:
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Subway surfers, Temple run 1 si 2, GTA 3, GTA VICE CITY, GTA SAN ANDREAS, DESPICABLE ME, Candy crush saga, Asphalt 7, MaxPayne, Fifa 14, NBA JAM, Iron man 3 - Official Game, Real Racing 3, Higway Rider, Dead Triger, Angry Birds GO, ANgry birds star wars, High Noon 2, Terraria, Minecraft Pocket Edition, Riptide GP2, CSR RACING, Real Boxing, Dungeon Hunter 4, Modern Combat 3 si 4, Need for speed most wanted, Nova 3, Wild Blood, Gangstar Rio.

Sper ca te-am ajutat!

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Subway surfers, Temple run 1 si 2, GTA 3, GTA VICE CITY, GTA SAN ANDREAS, DESPICABLE ME, Candy crush saga, Asphalt 7, MaxPayne, Fifa 14, NBA JAM, Iron man 3 - Official Game, Real Racing 3, Higway Rider, Dead Triger, Angry Birds GO, ANgry birds star wars, High Noon 2, Terraria, Minecraft Pocket Edition, Riptide GP2, CSR RACING, Real Boxing, Dungeon Hunter 4, Modern Combat 3 si 4, Need for speed most wanted, Nova 3, Wild Blood, Gangstar Rio, My talking Tom
Sper ca te-am ajutat!

| Agnieszka a răspuns:

Jocuri: Arch Mage, Candy Crush, Slice Ice, Angry Birds, Red Stone, Open Sudoku, Alchemy Classic, Drop Words
Aplicatii: WhatsApp, Google Sky Map, Google Maps Navigation, Dropbox, Yelp
Altele: The Whip

| RiseUp a răspuns:

Hei amice
in primul rand buna alegere cu telefonulwinking merita
daca esti un tip sub 20 de ani, presupun ca te intereseaza niste aplicatii distractive variate, nu?
incearca sa iti iei mai intai jocurile cele mai cunoscute si consacrate, precum subway surfers, temple run2, defender 2 etc. sunt genul de jocuri pentru pierdut timpul in autobuz si fac timpul sa treaca mai repede.
pentru orele de geografie in care profesoara vorbeste prea mult i-ati jocuri de tipul candy crush saga, astfel incat sa nu fie necesara o atentie foarte mare, dar sa fie si unpic palpitante...ca doar de.aia il joci, nu?
pentru amuzament incearca talking cat tom sau aplicatii cu remixuri de muzicahappy e chiar distractiv sa ai niste prieteni cu aceeasi aplicatie si sa faceti propriile beat-urilaughing)) (cam imatur stiu dar tot e funny)

nu uita de aplicatiile pentru baterie si altele care functioneaza in background, care ajuta telefonnul din multe puncte de vedere!
succes