| boss97 a întrebat:

Salut.Referitor la un abonament Orange,eu sunt plecat în Germania,și nu prea stau pe internet de pe date mobile,și nu mai ajung acasă degrabă...și văd că îmi tot crește costul suplimentar, habar nu am de ce...cum aș putea să reziliez contractul cu Orange? Deci dacă și luna asta mă freacă la bani,eu nu mai plătesc nimic, vreau să scap de ei că m-am săturat.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi, asteptam numarul tau de telefon in mesaj privat.
O zi buna,
Orange helper

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Depinde de optiunile pe care le ai la abonament,sfatul meu este sa nu-l folosesti, cauta un abonament pe D iesi mult mai ieftin, daca nu-ti poti face abonament acolo(sunt niste cerinte)macar cartela preplatita, o iei cu buletinul sau pasaportul, ai dreptul la maxim 2 pe an, ai grija ce alegi.