| Florin_Liviu_1991 a întrebat:

Revin din nou. Am un Nokia asa 300... mi-am cumparat c artela frog. Cum activez internetul? straight face

3 răspunsuri:
| Mihai_Bolo_1997 a răspuns:

Cred ca trebuie sa mergi la un magazinul de unde ti-ai luat cartela si sa til activeze ei.

| hummmer a răspuns:

Pentru activare trimite un mesaj la 1234 cu textul A WNW si dupa aceea mai trimiti un mesaj fara text la 9691 pentru a-ti trimite setarile automat pentru telefonul tau, iar pentru modem setarile sunt ceva mai complicate.
http://cosmoteromania.custhelp.com/......27n%27walk

| Florin_Liviu_1991 explică:

Am reusit in sfarsit...4 ore mi-a luat