| xzawn17 a întrebat:

S10e sau Huawei P30 LITE?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Huawei.

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

De ce?

| xzawn17 explică (pentru RAY):

Nu stiu ce sa-mi iau.

| RAY a răspuns (pentru xzawn17):

Depinde de ce vrei tu mann, care model iti place ca fizic? cati bani ai? eu am cumparat s10e pentru aspectul lui frumos, mic, pentru partea hardware, pentru VR, plus ca in 3, 4 ani nu se va scoate ceva mai bun, decat 5g dar pana atunci mai e mult,ca camera foto, video ma uimeste, rapiditate, nu stiu pe ce baza Andreeush ti-a recomandat Huawei
putem face o comparatie acum, iar s10 e la multi ani lumina distanta fata de el

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.gadgetsnow.com/......alaxy-S10e

dar comparatia nu e buna, unu costa jumatate cat costa cat altul, hai sa fim corecti

https://www.gadgetsnow.com/......alaxy-S10e

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S10e