| Didi_Diana_1999 a întrebat:

Salut, s4 sau iphone 5? De ce? Fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| Thh_Andreea_1993 a răspuns:

Eu le.am avut pe amandoua si acum am ramas cu Iphonul, nu pentru ca asa am vrut, pentru ca S 4 i l.am dat cuiva, dar crede-ma... Iphonul e doar de fite, atata tot, se blocheaza, scrii un mesaj in 5 ore pentru ca se blocheaza literele.S4 merge super mega bine, crede-ma ca am avut si Iphone 4 si de toate, S4 e cel mai bun telefon pe care l.am avut eu vreodata.Fa.ti un bine si ia-ti S4. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Eu îţi recomand să alegi Samsung Galaxy S4 dacă vrei să îl cumperi.
S4 e cu mult peste ce înseamnă iPhone.

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| hp8510p a răspuns:

S4 il intrece in toate punctele de vedere...tu ce ai vrea? un telefon normal cu un mar scump pe el sau un mini-pc?

| Didi_Diana_1999 explică (pentru hp8510p):

Sincer, eu as vrea un telefon pe care sa mearga facebook si jocuri si sa faca poze destul de dragute... iphone-ul e un telefon de fite ..asa am crezut mereu ..si s4 nu e telefon rau...dar parca ma atrage si iphone-ul.

| persseuss a răspuns:

Iphone 5
mai nou, mai performant, aplicatii mai bune.

| piratuu a răspuns:

S4 iti recomand, fiindca iti merg foarte bine aplicatiile, are o camera foarte buna si un sistem de operare bun (Android 4.2.2).

| BlacK_8915 a răspuns:

Iphone 5 merg toate aplicatiile din Appstore bine si arata mai bine

| TicTacZero a răspuns:

Tu ai nevoie de un telefon pe care sa mearga fara probleme facebook-ul, muzica, jocurile si restul aplicatiilor, sa faci poze la o calitate foarte buna si sa fie rezistent. Iti poti gasi un smartphone care indeplineste toate aceste conditii si e cam la aceleasi specificatii (performanta) cu iPhone 5 si S4 dar mult mai ieftin. De exemplu un Sony Xperia C sau M. Daca vrei sa te ajut sa-ti cauti altul contacteaza-ma pe privat.

| Didi_Diana_1999 explică (pentru TicTacZero):

Facebook/mess?

| TicTacZero a răspuns (pentru Didi_Diana_1999):

Www.facebook.com/AlinHucea
ID Yahoo: tictaczero
Cauta-ma pe facebook ca pe mess intru foarte rar :D.

| Cristian_Obreja_1989 a răspuns:

Iphone 5 cei de la Apple au o securitate foarte buna