| Alexandru1323 a întrebat:

S9, Pixel 3a sau iPhone 8? Mereu am avut telefoane Android si de aceea am adaugat si iPhone 8. Am deja A8 si m-am saturat de Samsung, de aceeasi interfata si tot. Merita sa incerc Pixel 3a sau iPhone 8, sau sa cumpar tot un telefon de la Samsung adica S9?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pe acesta ți-l recomand: https://m.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php
Este și în țară.

| gelu1970 a răspuns:

Un pixel 3a merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand un Oppo, e Android dar are ColorOs, adica o interfata care seamana cu cea de la Iphone.Din cele trei eu as alege Pixel 3a