| Stefaneanu a întrebat:

Salut, sa dau Nokia 300 perfect nou pe iphone 3g cu camera defecta?

3 răspunsuri:
| M29 a răspuns:

Salut! Eu nu as face schimbul.

Bateria tine mai mult la Nokia (mai alaes ca e nou), ai Symbian, accesorii ieftine, slot de card pana la 32Gb, camera de 5 Mp, aplicatii gratuite in OVY(Nokia Store).

Ce nu ai la Nokia este GPS si Wi-fi si 3G.

Si doar pentru ca se numeste iPhone nu inseamna ca e si un telefon mai bun. iPhone 3G a aparut in 2008 iar Nokia in 2011.

| Stefaneanu explică (pentru M29):

Salut, are 3G, insa nu sunt asa multumit de Nokia pe iphone pot sa ma uit la un film, pe Nokia nici pe youtube nu pot sa uit sad!

| M29 a răspuns (pentru Stefaneanu):

Ai instalat pe Nokia aplicatia Youtube din OVI (Nokia Store)? Eu cred ca merge sa te uiti si la filme. Trebuie doar convertit filmul intr-un format pe care sa-l citeasca Nokia si eventual instalat un player video.

La ce anume folosesti telefonul mobil? Sa vedem ce nu poate Nokia sa faca.