| anonim_4396 a întrebat:

Salut Samsung galaxy mini 1 e bun? la inceput vroiam un iphone 3g la mana a 2 dar mi-o zi alti ca mai bine il iau pe asta nou sigilat(mini 1) dar e bun? jocurile merg nu-mi trebuie 30000 de jocuri doar 2-3 sa fie bune si se conecteaza la internet bine?
FUNDA SI MULTUMIRI ANTICIPATE

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Ai doua optiuni:
1)Mai astepti si iti iei un iphone3g nou sau il iei pe Samsung galaxy mini 1 ca e bun. iphoneul la mana a doua poate are zgarieturi lovituri sau are ceva.