| xHoneySmile a întrebat:

Samsung galaxy S4 sau Blackberry Q10?

Răspuns Câştigător
| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Dintre cele doua clar acesta este mai bun: http://bit.ly/1wtuJnp

Are un procesor care face ca telefonul sa se miste super bine, face niste poze excelente si display-ul se vede foarte clar!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Blackberry Q10 happy e telefonul perfect la acest pret.E si putin mai ieftin de cat S4 si mai bun din punctul meu de vedere.

| angemon500 a răspuns:

Samsung galaxy s4 mi se pare mai finut si mai frumos

| Iulia8659 a răspuns:

Eu zic ca mai bine ai alege un Samsung galaxy s4. Este mult mai bun fata de BlackBerry q10, si plus de asta este un telefon popular fata de celalat. Merge foarte bine, eu personal nu am avut probleme cu el si il am de mult timp. Sper ca ti-am fost de folos :*