| Bobi2 a întrebat:

Saptamana viitoare ma duc la Orange sa-mi iau telefon si nu stiu ce sa aleg intre: Orange Zali si Samsung Galaxy Trend Lite. Imi plac amandoua dar vreau sa aud si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Lite, telefoanele Orange sunt niste chinezarii de la ZTE redenumite, ca in cazul tabletelor "romanesti"!

4 răspunsuri:
| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Trend Lite

| SB_Kornel_1995 a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Trend Lite

| Lumia350 a răspuns:

Samsung galaxyEste cel mai vândut Android dar asta nu înseamnă că este și cel mai bun telefon. Îmi place silueta, textura, greutatea. Îl ajută dar îl și penalizează plasticul carcasei. E totuși un aparat sexy de ținut în mână. Ecranul este superb și e HD adică poți vedea conținut video online la calitate excelentă. Bateria depășește cu ușurință o zi de muncă normală dar nu trece prânzul celei de-a doua. Camera foto e decentă dar nu strălucește. Stă binișor sub iPhone 5. Rulează orice aplicație impecabil și am făcut cu el și chestii mai sofisticate. I-am pus ce versiune de ROM am vrut și are spre exemplu și opțiuni de înregistrare apel, important pentru mine. Rulez camere IP, deschid servere, intru pe site-uri mai complexe. Mă enervează că se blochează însă. Are momente când pur și simplu camera nu se mai deschide, ecranul la fel. Cere o dată la câteva zile un restart general. La o lună o scoatere de baterie. Emailul pe Exchange îi mănâncă jumătate din baterie dacă lași activ serviciul la mai puțin de 5 minute între intervalele de descărcare.

| Mihnea_Alexandru_1994 a răspuns:

Buna! pai, in primul rand uitate la procesor, inch si calitatea video-foto...asa,eu iti recomand Galaxy Trend Lite...are procesor bunicel pentru jocuri si un ecran mediu.Nu stiu cat de mare e, dar ti-l recomand!