| CrazyForce a întrebat:

Salut sar merita sa iau un blackber bold 9900 e foarte frumos si e prea tare touchu nou +osu carel are.Ce spuneti.Si blackbery e pentru fete sunt baiat si am auzit de la prieteni cai doar pentru fete e adevarat?

Răspuns Câştigător
| TheSmith a răspuns:

BlackBerry este pentru fete? laughing) prietenii tai abereaza...este un telefon foarte destept, nu este pentru toata lumea!

1 răspuns:
| CristinaForTPU a răspuns:

Nu nu e adevaratbig grin e un telefon il poate folosi oricine funda?