| Gosoiu_Robert_2000_1Iew a întrebat:

Se merita sa trec la un A3 2016 de pe un iPhone 5s?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu, nu merita.

| OnePiece a răspuns:

Nu. Incearca la P9 lite.

| sile44 a răspuns:

Eu lucrez in domeniu si da merita vad ca cineva a raspuns ca nu poti descarca jocuri gratis sau aplicati total neadevarat ca iti trebuie nu stiu ce card asta este valabil si la Android daca stii sa creezi un Apple id nu iti trebuie nici un card este gratis tot si descarci tot ce vrei fara bani bineinteles care sunt free la fel cum creezi un cont de gmail pentru magazin play plus mai zice de libertati IOS adica iphone nu se Viruseaza niciodata pe cand androidul mai tot timplul deci sa iti raspund la intrebare da merita ai benefici majore sa numai zic ca la Android daca instalezi mai multe jocuri programe etc incepe sa mearga tot mai greu pe cand la ios iphone adica poti sa ia 0 spatiu liber si functioneaza la fel sper ca te-am ajutat

| Dorian1997 a răspuns:

Eu zic ca nu merita, poate e doar o parere personala sau am eu ceva cu Apple, insa iphone-urile se strica destul de repede(am un prieten care a schimbat 3 iphone-uri intr-un an din acest motiv). De asemenea, eu cred ca sistemul Android este mult superior IOS-ului, datorita "libertatii" pe care acesta i-o da utilizatotului. Pe iphone nu poti descarca jocuri gratis si trebuie neaparat sa iti bagi cardul cand creezi un Apple id.
Acum, alegerea este doar a ta, eu mi-am zis parerea, si m-as bucura sa tii cont de ea!