| swty89 a întrebat:

se poate dezactiva optiunea Orange phone credit? ma enerveza ca cand incarc cartela se adauga bonsul la Orange phone credit automat fara sa fie activat optiunea?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Programul Orange Phone Credit iti ofera posibilitatea, pe baza reincarcarilor efectuate, sa achizitionezi la reducere un telefon. Astfel, el reprezinta un beneficiu oferit pentru utilizatorii de cartele PrePay, iar renuntarea la acest program nu este posibila.
O zi buna,
Orange Helper

| Xpressurself a răspuns:

Apelează gratuit *100#, ramura Opțiuni/Orange Phone Credit sau sună gratuit la 444 - Serviciul Clienţi.

O mica rugaminte am: nu mai folosi cacafonii (ca cand ) in exprimare happy
nu da bine