| orvossy a întrebat:

Salut, se poate schimba la iPhone 6 sticla? Sau doar cu display cu tot și dacă da, cam cât costa?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Se poate schimba si costa cam 100 200 ron dar depinde daca e si displayul stricat. Daca e afectat si il duci la un service automat ti le face pe amandoua dar daca il duci la un stand gen mall, unde sunt huse si folii pentru telefoane si iti poti repara si telefonul..cam atat ar costa! Este cunoscut telefonul si se gasesc repede piese, dar cu tot cu display undeva la 500-600 ron. O zi buna!