| Yohei a întrebat:

Salut! Si-a luat cineva Iphone 11 pro prin abonament la Orange, Vodafone sau telekom? Daca da, cat dati pe luna?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de planul de abonament pe care-l alege cel care cumpara telefonul, ca trebuie sa-l adauge la un plan cu convorbiri si internet.
Uite aici una din ofertele de Iphone 11 cu abonament, la Vodafone:

https://www.vodafone.ro/......1BQ1EyNjA=

| Mirel4412 a răspuns:

Nu merita deloc abonamentele, iti dai senzatia ca e ceva bun dar realizezi ca ai facut o prostie, cand compari pretul telefonului luat in rate ( sa zicem de pe eMAG) si pretul unei cartele de 5 euro prepay.
La telefonul asta nu stiu cat e abonamentul si rata, dar speculez ca intre 300-400 lei luna, pe langa avansul de cateva sute/ mii de lei