| oops17x a întrebat:

sint intr-o dilema, vreau un nou telefon si nu stiu ce sa aleg I phone 4s sau Samsung galaxy s2, imi place iphone ca e mai micut decit Samsung, dar am auzit ca Samsung e mai bun, deci ziceti-mi ce sa aleg si cum sa aleg, merci mult!

5 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

La dotarile pe care le are Samsung galaxz s2 si pretul lui e foarte bun.

iphone au telefoane foarte scumpe dar care nu se ridica la nievulul lui Samsung, Samsung in moment au cele mai bune produse la telefoane, tablete, plus sa nu iti spun ca la iphone aplicatiile trebuie sa le cumperi, in schimb la Samsung pe sistemul de andorid gasesti peste 50000 de aplicatii pe gratis.
in final recomand Samsung.

bafat funda mersi

| gabi1994 a răspuns:

Eu am S2 si sunt foarte multumit de el. Deci, te sfatuiesc sa iti iei S2.

| Elena_Elyss_1998 a răspuns:

Samsung galaxy s2

| roxane2spk a răspuns:

Daca vrei cu adevarat ceva bun, opteaza pentru Samsung, daca vrei mai mult de design, iti ramane iphone 4 happy

| oops17x explică:

Elena_Elyss_1998 ai acum galaxy s2?