| User61 a întrebat:

Spotify este la 1 euro pentru 3 luni acum (premium), ce are in plus fata de cel gratis, spuneti sincer, iar dupa ce fac achizitia dupa 3 luni imi ia automat bani de pe card sau trebuie sa fac incaodata plata?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Seu aude mai bine, poti sa asculti piesele de pe albume si playlists in ce ordine vrei, ai skip nelimitat si nu sunt reclame. Dupa 3 luni iti va trage in continuare automatat 5 euro in fiecare luna, in aceiasi zi in care te-ai abonat.

| gothicbat a răspuns:

Fără reclame.
Poți da skip nelimitat.
Poți asculta fără conexiune.
Multe avantaje.

| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Gratuitea nu ți permite mare lucru Și da îți ia bani de pe card automat după cele trei luni, însă eu îți recomand să accesezi acest site pentru a evita costurile : http://rexdlfile.com/index.php?id=spotify-music-apk-mod-download în care o să găsești Spotify modat/cracked/hacked cum vrei tu să îi spui, care este deja premium fără să mai dai vreun ban. Încearcă, Nu ai ce pierde!
O zi bună și sper să te fi ajutat răspunsul meu!

| User61 explică (pentru CiobotaruValentin):

E sigura treaba asta? Nu are virusi? Si pe care link este aplicatia?

| LupuC13 a răspuns:

Avantaje premium: nu ai reclame, iti poti alege melodia pe telefon, poti descarca melodii.
si banii o sa ii extraga automat lunar 5 euro, dupa cele 3 luni cu un euro.

| teckcloudz a răspuns:

Like For the MOD APK, I have TeckCloudz he has all sorts of MOD APK Like Gaming and Streaming MOD APK are most Searched.
I Added the URL Of Our Most Downloaded MOD APK URL Below:
Here My website for https://teckcloudz.com/spotify-premium-apk/.