| MihalacheCostel1993 a întrebat:

stie careva dintre voi, se poate debloca iphne 5s blocat icloud. unii zic ca se poate, altii zic ca nu.
as vrea o parere de la voi daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Hania_Serar_1990 a răspuns:

Http://iphone5amazon1.hubpages.com/......rom-Amazon aici sunt cateva posibilitati care te-ar putea ajuta... daca nu stii engleza cauta un prieten care stie si care se pricepe un pic si la informatica....bafta!

2 răspunsuri:
| Al3xAndraa97 a răspuns:

Contul de icloud a fost al tau? daca da trebuie sa cauti pe emailul care l-ai bagat optional pentru recuperarea parolei sau macar sa raspinzi la inrebarile de securitate pe care leai pus. daca contul nu este al tau nu ai ce sa mai faci dcat sal duci la un service sa-l deblocheze costa in jur de 200-300 lei funda?

| MihalacheCostel1993 explică (pentru Hania_Serar_1990):

Si sunt sanse mari, sa se rezolve cu acest site?
fara sa am nici o problema dupa?