| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cand apare Samsung galaxy note 4 in Romania? dau funda pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

In America se pune la vanzare in octombrie.La noi o sa vina prin decembrie ma magazinele online.

| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Deja s-a lansat asa ca sunt sigur ca va aparea la nivel international alaturi de galaxy edge si galaxy s5active pe la mijlocul lui octombrie sau cine stie, poate Samsung face o surpriza si le lanseaza chiar mai devreme in europa

| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Deja s-a lansat asa ca sunt sigur ca va aparea la nivel international alaturi de galaxy edge si galaxy s5active pe la mijlocul lui octombrie sau cine stie, poate Samsung face o surpriza si le lanseaza chiar mai devreme in europa Funda?

| hp8510p a răspuns (pentru Andy_Andrey_1994_N4dY):

Note Edge va fi disponibil la inceputul anului viitor