| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, stie cineva ce acte trebuie pentru a face un Abonament in Spania la Movistar?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca ai fi dat mai multe detalii (abonament pentru telefon, pentru internet acasa, pentru tv.) ar fi fost mai usor.
Am gasit aici https://www.movistar.es/ in josul paginii toate tipurile de abonament.
Selectezi ceea ce doresti, continui pasul mai departe pe pagina care ti se va deschide, iar la a 3-a pagina ti se cere:
- DNI (numarul acestuia)
- adresa completa (Código Postal si Dirección).

| GoldenBoy17 explică (pentru anonimg):

Abonament pentru telefon, la movistar. Asta ma intereseaza