| iGoxi a întrebat:

Stie cineva cum fac sa mearga telefonul Allview E2 Living mai bine? Merge foarte, foarte greu cu toate ca n-am aproape nimic instalat...

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

E posibil sa ai vreun virus asa ca da-i un reset, iar apoi instaleaza o aplicatie, de exemplu DU Speed Booster, care te va ajuta destul de mult, golind memoria cache, inclusiv RAM. Nu uita sa instalezi si un antivirus!

5 răspunsuri:
| LeKaAlex a răspuns:

Salut,am si eu telefon ca al tau si merge bine, instaleaza Clean Master si sterge fisierele nedorite poate merge mai bine big grin Bafta!

| Didu_Emy_1996 a răspuns:

Dai rsetare di fabrica si o sa iti mearga foarte bine! funda big grin

| iGoxi explică (pentru LeKaAlex):

Am deja clean master si am sters fisierele inutile dar merge foarte greu!

| iGoxi explică (pentru GabrielStn):

Am deja si DU Speed Booster, antivirus am Bitdefender(care mi l-a dat cu telefonul) ar trebui sa iau altu?

| GabrielStn a răspuns (pentru iGoxi):

Atunci inseamna ca exista o problema cu partea fizica a telefonului.