| Julian82 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot recupera numerele de telefon de pe un Samsung gt-e1080w? Am display-ul spart si nu se mai vede nimic. Funda imediat

Răspuns Câştigător
| jocker199 a răspuns:

Salut sunt șanse mici sa poți recupera numerele dar dacă display-ul este verde vezi ca ai șanse sa își revină pe termen scurt după care se înverzește iar și tot asa... in cazul unui display verde pentru a-și reveni are nevoie de baterie încărcată și insistat pe el (deblochezi telefonul îl lași ceva timp iar în deblochezi și insiști asa ) dacă nu merge încerca cu șocuri de luminozitate dar trebuie sa cunoști foarte bine telefonul sa ști unde se afla dunga pentru luminozitate și sa te zici cu ea o data la 20 30 min... in cazul unui display negru nu prea ai ce face

| Julian82 explică (pentru jocker199):

E dus display-ul, e negru tot. multumesc oricum.

| darrio2007 a răspuns (pentru jocker199):

Ce raspuns de rahat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conecteaza telefonul la pc si le poti vedea acolo.

| jocker199 a răspuns (pentru darrio2007):

Numerele de telefon nu se pot vedea decât poze filmări muzica dar nu nr de tel

| darrio2007 a răspuns (pentru jocker199):

Daca folosesti programul adecvat pentru conectare cu pc, sa stii ca le vezi.