| Ciubic a întrebat:

Salut,stie cineva cum pun o poza mare doar pe unul din ecranelele telefonului, nu fundal ca se duce pe toate ecranele.
Mulţumesc.
Am Asus ZenFone selfie

4 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Cand setezi o poza te intreaba pentru ce o setezi, pornire, fundal etc

| Ciubic explică (pentru marinaru777):

Da,îmi dă optiuni. poza de contact, de fundal, de blocare ecran..etc..daca dau ca imagine de fundal, se duce pe toate ecranele telefonului, inclusiv cel de pornire, sau daca setez "ca imagine ecran de blocare"apare pe ecranul de blocare..sau poza de profil..sau de WhatsApp..nu stiu cum s-o pun "doar" pe unul din ecranelele telefonului, de exemplu un screenshot

| marinaru777 a răspuns:

Pt carduri aplicatie gratuita stocard.

| Ciubic explică:

E vorba de codul QR din aplicatia card Kaufland, sa nu deschid mereu la casa aplicatia card ce necesita net, am facut screenshots la cod si vreau s-o pun mare pe unul din ecranelele telefonului, sa fie mai simplu