| Yz_Vlad_1997 a întrebat:

Salut, stie cineva cum se poate remedia aceasta eroare la o tableta serioux s800tab?

E: Can't mount /cache/recovery/command
E: Can't mount /cache/recovery/log
E: Can't open /cache/recovery/log
E: Can't mount /cache/recovery/last_log
E: Can't open /cache/recovery/last_log

Orice buton as apasa isi da restart singura!

4 răspunsuri:
| Dobros a răspuns:

Il schimbi manual daca te pricepi, sau il duci intr-un servis sau cum so spune.

| Razvan_Giredaru_1993 a răspuns:

Poti incerca sa iti schimbi softul ...sigur sa distrus un fisier din fisierele lui

| Yz_Vlad_1997 explică (pentru Razvan_Giredaru_1993):

Cum ii pot pune softul acasa daca se restarteaza cand apas orice buton?

| Razvan_Giredaru_1993 a răspuns (pentru Yz_Vlad_1997):

Pai nu poti sa ti-l schimbi acasa.cel mai probabil il poti duce la firma de unde la-i luat la un service de-al lor sau la alte persoane care au service-uri... poate poti si acasa dar nu stiu sa iti spun sigur