| CrazyForce a întrebat:

Salut stie cineva daca la Samsung galaxy s2 se poate face uptdate la jellybean 4.1.2 in Romania

2 răspunsuri:
| faby1 a răspuns:

Salut! Nu se poate face update la J.B pe s2, la s2 se poate face update la doar la I.C.S, deoarece telefonul nu este chiar atat de nou aparul. Deci poti sa ii faci update le I.C.S, dar sa stii ca uneori o sa aiba unpic de lag, pentru ca telefonul nu are la baza ics ci are gingerbred. Consecinte: viteza 3G o sa mearga mai prost, Lag-uri, etc.
Lucruri bune: Android mai bun, mult mai multe aplicatii.

| CoNNecT97 a răspuns:

Se poate dar nu cre ca cu kies poate un rom customizat