| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stie cineva daca se poate schimba bateria la casca bluetooth Plantronics e50?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Scorillo a răspuns:

Se poate schimba - dar iti trebuiesc cateva scule, indemanare si baterie de schimb (originala sau echivalenta ) - Apeleaza la un service GSM sau o firma de reparat calculatoare/electronice

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Stiu sigur ca nu merita. Este jabra talk cu aceiasi autonomie la 100 si ceva de lei.

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Eu stiu sigur ca merita
Vezi la cat gasesti casca mea si mai vorbim

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Mai devreme am fost la un magazin si m-am uitat la jabra talk
E tare prost facuta in comparatie cu a mea

| Wr3nch a răspuns (pentru maphiotul):

Eu nu zic nu, dar plantronics a iesit din business. Sigur nu vand baterii de schimb pentru produse asa vechi. Ca si eu am tot de la ei unalaughing

| Adrian5575 a răspuns:

Vezi daca seamana cu casca din acest video
https://youtu.be/TuKcjbiK5XU

E cam dificil de schimbat daca nu ai cunostinte in domeniul electronic. Si din ce am vazut eu, sa schimbi bateria te costa cam jumate din pretul de achizitie al castii, deci nu merita, mai bine iei o casca noua.

| maphiotul explică (pentru Adrian5575):

Gaseste tu casca asta noua si imi cumpar 20 de bucati iar tie iti dau 100€ bonus

| maphiotul explică (pentru Adrian5575):

Daca costa jumate din pretul castii care a fost candva 80 de lei atunci e perfect
Merita 100%
Cauta pe net prima data vezi despre ce casca vorbesc si cat is de cautate

| SandySandySandy a răspuns (pentru maphiotul):

Si eu as cumpara 5 dar nu se mai gasesc pe niciunde. Sunt foarte multumita cu acest model, chiar si acum, dupa 5 ani bateria inca mai tine 8 ore de convorbire neintrerupta