| Cristina002 a întrebat:

Stie cineva de ce cand intru pe Facebook si vreau sa ma conectez, imi zice "eroare de conectare" si stiu ca parola este corecta 100%... asta mi se intampla si pe messenger. Ciudat este ca pe safari merge, dar pe aplicatia normala nu

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Schimba parola lol

| Ineys a răspuns:

Mai ia o pauza de la Facebook. Poate e un semn.

| Curcubeulrosu a răspuns:

Curata telefonul cu un program ca ccleaner(pe care il poti descarca de pe play store) dupa dai un reset si incearca sa te conectezi. Cred ca ai ceva naspa instalat pe telefonul tau.