| RaptorFabian a întrebat:

Ştie cineva de ce dupa un timp telefonul/tableta se conecteaza mai greu la wi-fi?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Ce inseamna greu? 10-15-20 de secunde? E normal. Daca sta minute bune e o problema, atlfel nu ai de ce sa-ti faci griji.

| RaptorFabian explică (pentru Ineys):

Cam 5 secunde fata se una când aveam tefonul nou și totuși am telefonul de nici un an și na... Tableta de prin 2018 și merge mai greu Wi-Fi-ul. Mersi! Și am văzut ca de la resetat telefonul sau tableta nu se prea rezolva.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Perodic resetezi tableta si/sau routerul.

| JicaContra a răspuns:

Mai reseteaza routerul din cand in cand

| Justme32 a răspuns:

Simplu : virus! De la alte aplicații sau un încărcător care a fost infectat de pe alt dispozitiv