| valentinstoian29 a întrebat:

Salut, stie cineva de pe ce site mai pot achizitiona huse UAG pentru s8? M-ar interesa modelul tip carte. Multumesc!

10 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

EMAG-ul SUNT HANDICAPATI, au huse de genul asta pe site, DAR NU POTI SA FACE SEARCH

link-ul ar fi asta:
https://www.google.com/search?q=uag+s8+-s8%2B+site%3Aemag.ro

din pacate motivul lipsei la search pare a fi, faptul ca TOATE au stoc epuizat

https://www.google.com/......ps?/search

| Laura48 a răspuns:

Poti sa gasesti pe compari. ro, unde iti apar si magazinele si preturile. Sau, pur si simplu pe google.
Daca doresti o recomandare exacta a unui magazin, un anume produs de acest fel, nu sunt in masura sa iti spun.
Las un link cu ce am gasit, doar aruncand asa o privire:
https://www.compari.ro/CategorySearch.php?st=husa+UAG+s8
https://www.compari.ro/......373228521/
(avantajul cu compari.ro este ca iti da lista cu produsul respectiv in mai multe magazine, poti sa compari pretul, sa vezi pareri. Dezavantajul mare este ca doar anumite magazine sunt prezente in lista. Dar, ca idee de pret orientativ si pareri - personal, il consider util).

| Bizon95 a răspuns (pentru Laura48):

SORRY, link-ul tau contine NUMAI s8 PLUS
nu S8 chior

DE aia a intrebat aici, pentru ca nu se gasesc

| Laura48 a răspuns (pentru Bizon95):

Da, ai dreptate, acum am observat si eu. Multumesc de rectificare!
Adevarul e ca am scris s8 simplu, fara plus, fara nimic, dar se pare ca automat a dat la rezultate ce se gaseste doar :-(
Se pare ca nici amazon nu are produse de genul disponibile.

| Bizon95 a răspuns (pentru Laura48):

Da, tipul de aia a pus intrebarea, pentru ca nu se gaseste nimic de S8 fara plus

| Bizon95 a răspuns (pentru Remember_1479):

In insasi link scrie "s8 PLUS", intrebarea era pentru s8, FARA PLUS

| Remember_1479 a răspuns (pentru Bizon95):

Eu am cautat s8 dar nu am fost atent dupa la descriere. Am crezut ca mi-a dat ce am cautat. Scuze.

| Bizon95 a răspuns (pentru Remember_1479):

Nici o problemawinking
ideea e ca omul a intrebat aici pentru ca nu a gasit nimic, si nici eu nu am reusit

| valentinstoian29 explică (pentru Bizon95):

Exact...