| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara o replica cat mai buna de iphone? adica un site sigur sau de undeva direct.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ebay, amazon sau olx

Răspuns utilizator avertizat
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu recomand să cumperi o replică pentru că s-ar putea să ai surpriza să funcționeze doar o săptămână și apoi să îți pară rău. Replici găsești peste tot (de exemplu pe site-uri cunoscute de vânzări) dar ai putea cumpăra mai bine un iPhone la mâna a doua. De exemplu 7, 7 plus, 8, 8 plus, X-urile s-au ieftinit. Cele mai accesibile ca preț și cu ecran mare ar fi plusurile.
Gândește-te bine ca să nu regreți mai târziu.

Toate cele bune!

| Digikey a răspuns:

Si cel mai prost telefon de pe piata este mai bun decat o replica de iphone.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aualeu, vrei fake doar ca sa vada lumea ca ai iPhone? Si sa mearga prost. Mai bine ia-ti ceva ieftin in bugetul tau, dar macar sa mearga. Si eu am iPhone, real, merita, dar fake mi se pare o prostie. Cauta pe OLX ca astea iPhone 7, 8, X sunt foarte ieftine acum.