| Ciprian_Enache_1968 a întrebat:

Salut,stie cineva o aplicatie android, care sa inregistreze ce faci tu cu telefonul? Adica un screenrecorder.

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Exista dar iti trebuie root(root-ul iti da drepturi depline asupra sistemului putand sa modifici orice doresti din el).
Root-ul scoate telefonul din garantie si te-as sfatui sa nu-i faci asa ceva pentru ca de cele mai multe ori te trezesti ca nu-ti mai merge sistemul din cauza instalarii defectuoase. Eu am root pe un Samsung dar aici e o alta poveste. Sper ca te-am ajutat.