| Gabi991 a întrebat:

Salut știe cineva un site (preferabil unul din afara) de unde pot sa cumpăr replici pentru telefoane?

2 răspunsuri:
| Ionut621 a răspuns:

De ce vrei sa faci asta?! Doamne o lume plina de idi..., oameni care nu vor sa faca un ban cinstit, crezand ca pot castiga mult mai bine asa, sefu' nu castigi mai bine asa, poate niste ani in plus de puscarie, bafta la parnaie!

| Gabi991 explică (pentru Ionut621):

Salut! Nu doresc sa fac "negot" cu așa ceva, vreau unul la un preț rezonabil mai mult pentru distracție.