| petrule9levente a întrebat:

Salut, stie cineva vreo solutie, cum sa faci sa n se mai inchida telefonul Orange Hiro, dupe ce primseti mesaj cu textul: " = "?
Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa ii efectuezi telefonului tau o revenire la setarile din fabrica. In cazul in care aceasta eroare reapare, iti recomand sa mergi cu telefonul si factura acestuia de achizitie in orice Orange Shop pentru a fi trimis catre service-ul autorizat si resoftat.

Cu prietenie,
Orange Helper

| loveM a răspuns:

Si eu patesc la fel desi am alt model de telefon, am auzit ca ar exista o aplicatie care sa opreasca chestia asta, dar nu stiu mai multe.
din cate stiu egalul ala e un hack care iti poate afecta softul telefonului.

| petrule9levente explică (pentru loveM):

Salut, da si eu am auzit de aceasta aplicatie, si asta caut. Din cate am inteles daca iti instalezi "Go SMS Pro" nu se mai inchide, insa eu as prefera sa raman la aplicatia de sms-uri din telefon.