| Chavo a întrebat:

Salut, stiti careva cum adaug melodii in telefon? Am Samsung Galaxy Note II, si nu ma descurc cum sa bag meodiile in el, numai am nici cartea lui, nu stiu pe unde este.

Răspuns Câştigător
| crazyfun a răspuns:

Impinge mai cu forta prin cablul USB...

Serios acum. conectezsi usb.ul si iti apare o fereastra si gasesti folderul muzica/music si cu copy & paste pui melodiile acolo

Sau mai simpu deschis internetu pe tel si scrii melodia numele si artistu si download...

Daca nu te descurci da un mesaj privat si iti explic mai detaliat

P.s: posed Note II