| razvan05 a întrebat:

Stiti cumva daca pe iPhone exista acele emoticoane cum sunt cele de pe Samsung (android)? Daca da, unde le gasesc? Stiu ca sunt dar mie pe tastatura cand sunt in mesaje sau pe whatsapp nu imi apare nimic legat de emoticoane. Nu ma refer la "happy, straight face, thinking, :-s etc" ci la fețele alea funny in sine. Sper ca m-am facut inteles.

1 răspuns:
| ș53fan a răspuns:

Aham... Încearcă i setări, la Ios nu știu unde se intra însă la Android știu ca se da la metode de scris sau ceva de tenul! sau daca nu știu ce ai putea face? sa descarca aplicatia cheetah keyboard! eu pe asta o am, pentru ca nici mie nu imi apareau fețele!