| YellowMoon a întrebat:

Stiti o aplicatie pentru telefonul Microsoft de unde pot învăța limba coreeana in romana? Am gasit cursuri de coreeana doar in limba engleza.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Uite o soluție. Întâi înveți engleza, după coreeana. Îmi amintești de un amic care se uita mereu la porcăriile alea de seriale coreene și știa câteva cuvinte laughing

| YellowMoon explică (pentru T0T):

Engleza stiu, dar imi e mult mai comod sa încât din limba romana.
Si da, si eu stiu câteva cuvinte, chiar pot lega si propozitii de baza din cauza ca ma uit la serialele astea. Dar vreau sa stiu si sa scriu.
Deci stii o aplicatie?