| PikachuAvenger a întrebat:

Salut.
Stiti setarea acea a telefonului cu raportul de livrare al unui mesaj, de iti arata ca persoana respectiva a primit mesajul.
Se poate cumva sa fac sa nu mai primeasca acel raport cand imi da mie mesaje?

2 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Nu,e o setare din telefonul ei..doar sa-i blochezi numarul pana vrei sa scapi de persoana respectiva (sa-l adaugi la spam) dar dupa pierzi si mesajele ce ti le trimite, dar macar asa nu mai primesti nimic

| Clausd10 a răspuns:

Nu poti. Persoana primeste raportul cand citesti mesajul! Succes!