| andraaelenaa a întrebat:

Stiti vreo aplicatie pentru Iphone de descarcat muzica, dar care sa fie gratis?
Am nevoie de raspuns. Urgent!
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Aplicatiile la care ai nevoie de Internet, Zonga, Deezer mi se par niste mari tampenii, promovate de niste nume importante in telecomunicatii.
La link-ul specificat de mine se procedeaza astfel: ai un link de Youtube, pe care il pui in chenarul mare din pagina, apoi descarci, e foarte simplu.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Youtube-mp3.org

| andraaelenaa explică (pentru LTAA):

Imi poti spune exact cum sa procedez?

| andraaelenaa explică (pentru LTAA):

Inca o intrebare. De exemplu, am descarcat mai multe aplicatii, am luat muzica, dar atunci cand nu mai am conexiune la internet nu mai pot asculta melodiile descarcate.
La youtube-mp3 se intampla la fel?

| LTAA a răspuns (pentru andraaelenaa):

Aplicatiile la care ai nevoie de Internet, Zonga, Deezer mi se par niste mari tampenii, promovate de niste nume importante in telecomunicatii.
La link-ul specificat de mine se procedeaza astfel: ai un link de Youtube, pe care il pui in chenarul mare din pagina, apoi descarci, e foarte simplu.