| Aamalikaa a întrebat:

Stiti vreun model de Samsung cat de cat mai bun decat Samsung J5 dar la o diferenta mica de pret? Vreau motive. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu ai ce sa faci, tot la asta trebuie sa aspiri. Nu prea sunt telefoane Samsung mai bune la acelasi pret decat J5.
Incearca alt telefon.

| LeGoLaS25 a răspuns:

Ar fi A5 2017 e putin mai scump, mai bun plus ca e rezistent si la apa si la praf, are camera mai buna atat pe spate cat si pe fata sunt de 16mp memorie buna rami mai buni.In concluzie e un telefon foarte bun nu cel mai bun, dar merita sa il cumperi.