| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Salut
Sunt foarte nehotărât și m-am gândit ca poate ma puteți ajuta voi. Deci, vreau să-mi cumpăr un telefon, treaba e ca, am strâns maxim 1600 lei și vreau sa-mi spuneți ce sa aleg dintre aceste telefoane :
Samsung Galaxy S8 ( la mana a doua) https://m.olx.ro/......bSnVF.html
Samsung Galaxy A8 ( 2018) NOU
iPhone 6s

DAU FUNDA, MERSI ❤️

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Du-te la baiatu care vinde S8-ul si spune-i sa te lase sa-l testezi. Daca se misca bine si nu are nici un defect mergi pe S8 mai ales ca are si garantie.

| Bogdan70001 a răspuns:

Numai telefoane proaste...A8 2018 cred ca este cea mai mare teapa marca Samsung, iPhone-ul 6S in 2018 si-l cumpara numai cocalarii care vor sa se dea si ei mari ca au telefon de la Apple chiar daca este vechi de 4 ANI IN PLM, iar S8-ul...da sa zicem ca merita
Eu ti-as da de ales intre
1. Pocophone F1
2. S8

INainte sa zici S8 poate te-ar ajuta sa stii ca Pocophone este peste toate telefoanele Samsung (da, si Note 9), deja a primit Android 9 si are toate feature-urile unui flagship si multe altele. Pocophone F1 il gasesti la Auchan cu 1.200 lei