| dragonu35hp a întrebat:

Sunt in cautare de un telefon care se aude tare, are jack 3.5, si intra card iar de curand mi-am luat un telefon e-boda speak t300 care isi face treaba foarte bine dar l-am scapat si i s-a cam bulit difuzorul asa ca vreau sa-l vand si sa-mi iau altul.
Am gasit telefonul asta Stk r25i. Ce ziceti e bun de ceva?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Fereste! Sper ca e gluma. Acela este tel pentru bunica.

| dragonu35hp explică (pentru anonim_4396):

Poate imi place sa fiu de o seama cu bunica-ta. rolling on the floor))

| dragonu35hp explică:

Nu am nevoie de smartphone ca toata lumea, am 17 ani si imi place sa fiu putin mai de moda veche. Sau poate nu am nevoie sa dau mai multi bani pe un telefon care practic e conceput sa faca aceleasi lucruri care le fac si cele "cu butoane".

| oVENsiv a răspuns (pentru dragonu35hp):

In cazul asta, sunt si telefoane cu butoane, un pic mai scumpe dar care sunt facute pentru muzica, mai cauta inainte sa te hotarasti happy

| dragonu35hp explică:

Ma gandesc si la un Allview s5 simply dar nu stiu daca se aude tare. happy

| Mirel1994 a răspuns:

HTC One M8 este cel mai recomandat pentru muzica.

| oVENsiv a răspuns:

Nu cred ca e bun de nimic.
Incearca si tu sa iti iei un smartphone ca toata lumea.
Ma simt destul de prost sa iti spun asta fara sa iti stiu situatia financiara sau varsta dar lumea nu prea mai foloseste telefoane din alea.