| unicalone a întrebat:

Sunt in cautare unui telefon si nu ma pot decide ce sa aleg dintre urmatoarele modele : Iphone 4s, Lg Otimus 4x, Sony Xperia S, sau ar mai fi o varianta Samsung Galaxy Note.

Voi ce a-ti alege si de ce?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Samsung Galaxy Note

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Samsung Galaxy note pentru ca e mare poti face orice pe el e practic si nu e nevoie sa te chosrasti pe el. Il am si e ft bun, nu iti recomand un Iphone4s deoarece e camprost mama a avut i s-a stricat dupa 1 luna si mentionez ca l-a tinut in conditii optime deci nu a fost lovit sau altceva
A da si LG Optimus 4x e foarte bune, verisoara mea are asa si o tine de 1 an si ceva nu face "fite" si e chiar practic

funda?

| Goggler77 a răspuns:

Sony Xperia S poti sa-mi asculti parererea sau poti sa nu mi-o asculti, este si la un pret bun si Sony este Sony.

| Lookafter a răspuns:

Eu as alege iPhone4s.