| PufiPufulet a întrebat:

Sunt interesat sa cumpar un iPhone 5S de pe Apple.com. Ei bine...Ma puteti ajuta sa duc la bun sfarsit acest lucru? Am o problema...Nu prea stiu cum sa fac comanda online din America spre Romania. Se poate? Acolo este mult mai ieftin. Va rog frumos sa ma ajutati! Funda!

Răspuns Câştigător
| Adib93 a răspuns:

Salut,nu te lasa inselat de faptul ca in America e mai ieftin, gandeste-te ca va trebui sa platesti vama...si nu prea cred ca e convenabil! Daca ar merge "smecheria" asta crezi ca s-ar mai vinde iphone-ul asa scump in europa? happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adasdaa a răspuns:

Eu zic ca nu merita.o sa platesti mult taxa si vama. Asa poti sa iti cumperi unul de pe eMAG