| DevilNight01 a întrebat:

Salut
Sunt sigur ca nu doar mie mi se intampla asta. Am un telefon(Vonino zun x) si cand l-am luat nu avea probleme dar de ceva vreme incepe sa fie pe zi ce trece mai lent(si se mai blocheaza...) si nu doar pe acest telefon mi se intampla asta... vreau sa stiu daca exista vreo metoda sa isi reia viteza de la inceput fara restartul din fabrica care pentru moment este singura cale pe care o stiu si merge. va rog daca stiti vreo solutie in afara de restartul din fabrica de a isi relua viteza normala (si fara sa se mai blocheze) sa imi o ziceti. Mersi anticipat

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Instaleaza si tu CM SECURITY, clean master. sper sa te ajute.