| DarkAngel891989 a întrebat:

Salut T.P.U.Am si eu o mica problema:am un Samsung Galaxy S2 cand intru in camera sa fac poze imi apare aceasta eroare : eroare camera foto Samsung nu se poate realiza conexiunea la camera foto... Oare de la ce o fi? DAU FUNDA! LA MULTI ANI TUTUROR!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.La multi ani! cred ca este o eroare de sistem.Inchide si deschide telefonul. Daca nu merge dai un restart telefonului la setarile din fabrica(iti va sterge tot de pe telefon)