| misu2315 a întrebat:

Tata are un telefon Samsung GT-S5611 (gen cu butoane fara Android) si nu se porneste ecranul. Se poate face cumva sa poata vedea numerele de telefon pe PC? Am incercat cu cablu de date dar nu arata decat poze, video-uri etc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe PC nu poti vedea numerele, dar poti scoate cartela SIM si il pui in alt telefon, unde le vei vedea.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce adunatura de destepti, ptiu. Instaleaza Samsung Kies si merge sa vezi si contactele.

Răspuns utilizator avertizat