| BezeaToxica a întrebat:

Telefoanele Allview(Allview p5 aldro) tine touch-ul cat de cat? sau macar sunt rezistente la cazaturi sau alte accidente? Intre Samsung Galaxy Fame si Allview P5 Aldro pe care sa il iau? ArgumentatiwinkingFUNDA!

4 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Tine destul de bine dar sa nu te pui sa il arunci de la etajul 1 acum

| GabyG a răspuns:

Allview P5 e mai bun din toate punctele de vedere: Camera, Ecran, procesor.

| Sk8_1585 a răspuns:

Eu sincer ti-as recomanda sa iti iei un Iphone 4, il gasesti si la 1300 lei si 4s nu depaseste 1600 lei ( 16 GB ), dar intre astea 2 eu ti-as recomanda Alvrew P5, bateria dureaza mai jult, progesor mai bun, ecranul si camera merg bine

| Antoci_Andrei_1989 a răspuns:

El e bun ca telefon..insa rezistenta touch`ului lasa de dorit.l-am scapat ieri de la o inaltime de 30 de cm (in masina) si s-a crapat touch`ul...si astia mai zic ca are si gorila glass laughing) acum ma scutur de 250 de lei din buzunar sa refac touch`ul.