| EdiEduard21 a întrebat:

Salut tocmai ce am cumparat o cartela Orange prepay de 5 euro ca sa cumpar ceva de pe net si mi s-a activat o optiune cu minute si mi-a luat toti 5 euro. Acum am format *100# - Contul meu - Optiuni activare si am dezactivat optiunea, dar cei 5 euro tot nu i-am primit. Am incercat iar si zice ca nu am nici o optiune activata. Ce sa fac? Eu nu am nevoie de minute am nevoie de 5 euro ca sa cumpar ceva... Ajutor va rog.

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Suna la ei si spune le sa iti dea bani inapoi daca nu ai optiunea, sau sa iti activeze ca ai cumparat cartela si nu sti cum