| MrAnonim456 a întrebat:

Tocmai ce am cumpărat un telefon sh, un Samsung S6 Edge. Când sa la cumpăra totul părea ok. Acasă i-am dat reset. Când am vrut sa fac o fotografie am observat ca se văd niște linii ca și cum ar fi sparta camera. dar ea pare ok. Posibil sa fie spartă în interior? Dacă e sparta ce pot face?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Acasă i-am dat reset"

mai incearcă odată manevra, poate iși "revine"

| Andreeush a răspuns:

Resetează-l din nou și dacă se întâmplă tot la fel mergi cu el la o clinică gsm.

| Țoglă a răspuns:

Deci i-ai dat resetare, nu repornire.
E problemă de soft dacă liniile îți apar și pe ecran, fără a folosi camera.

| MrAnonim456 explică (pentru Țoglă):

Se vede ca și cum e spartă camera și se vede doar când fac poze